Plavba Vědomého ženství

Plachetnice, vítr, moře, slunce, malé zátoky...
Skupinka žen a citlivá průvodkyně...
Příběh Plavby k Ženství začíná...

Posláním každé ženy je vnášet lásku a krásu do světa.
Všude, kam vejde, do všeho, čeho se dotkne...


Nedá se toho "dosáhnout děláním",
protože je to skvělá, ale mužská strategie.
Ženství je o něčem jiném.
Ženství je o stavu Bytí... 
Bytí zdrojem lásky...
Bytí Vesmírem...
Bytí projevením všech živlů,
všech archetypů, všech svých darů... 
O plnokvětosti...
O proměnlivosti...
O lehkostí bytí...
O plynutí životem...
O stavu naplnění ze svého nitra...

Právě o tom je Plavba Vědomého ženství. Je to léčení zraněných míst, je to přímé předání, je to objevování nového v sobě a prožívání ženských darů...  

Během sedmi dnů na lodi v komorním kruhu 8-10 žen projdeme hlubokou transformací díky terapeutickým, energetickým a kvantovým technikám, které velmi citlivě vybírám na míru podle pole příběhů všech účastnic. Podpoří nás také ženská synergie, skupinová dynamika a síla všech živlů.

Prožití vnitřní proměny začne harmonizovat a měnit k lepšímu celý tvůj život.

O správný směr a hladký a bezpečný průběh plavby se postará zkušený kapitán a milý, naprosto nepostradatelný plavčík. 


Cena 

Cena týdenního kurzu, včetně pronájmu plachetnice a služeb kapitána je 19.900 Kč

Přihlášky a informace na WhatsApp: +420 603 48 58 68.

Doprava

Nalodění:   termín a místo pro rok 2024 upřesníme po objednání lodě.

Spolujízda auty do přístavu dle možností účastníků, rozpočítání nákladů.  Cesta tam a zpět plným 4-místným autem, včetně dálničních poplatků a parkování na místě cca 2.000 Kč na osobu.

Stravování

Pro lepší práci s energií je plavba bezalkoholová a stravování doporučuji lehké, vegetariánské až veganské.
Ve vaření na lodi se střídáme a vzájemně si pomáháme. Běžné potraviny a vodu nakoupíme a rozpočítáme na místě. V průběhu plavby je možné návštívit výborné rybářské hospůdky, kde si můžete pochutnat na "rybě na žaru" a lákavých specialitách místní kuchyně.


Nechte se naladit obrázky z minulých plaveb.

Plavby Vědomého ženství minulých let

Práce s energií na silovém místě...


Ranní tanec a mnoho dalších krásných prožitků, které se nedají popsat, natož zveřejnit... :)


Reference účastnic

Plavba vědomého ženství s Dinuškou pro mne byla naprosto báječný zážitek. Ve velmi důvěrném a bezpečném prostředí s úžasnými a velice inspirujícími ženami jsem se otevřela sama sobě, svému ženství. Beze strachu jsem mohla být plně sama sebou a jít do hloubky svého nitra a otevřít zranění, která potřebovala poléčit. Díky této plavbě jsem začala více zářit a užívat si to, že jsem ŽENA. Mimo jiné jsem si také náramně odpočinula a užila si moře, slunce, tanec, jachtu a spoustu smíchu. Prostě nádhera, kterou bych doporučila každé ženě, která se o sebe zajímá. Peťa

Ženy krásné, moc děkuji za nádherný týden a to úžasné sesterství. Cítím obrovský vděk a lásku. Klára
Vítr, slunce a moře
Odnášejí všechna hoře
Laskavost a otevřená srdce
Prostupují mou duši sladce
Jako medový nektar
V nekonečné poušti lásky.

Střípky ze sdílení poslední večer plavby:

Jedna z nejlepších dovolených, na které jsem byla! Prostředí, nádherné výhledy a ty západy slunce! Děkuji za informace o mužsko-ženské polaritě, hodně jsem se ptala a hodně si z toho beru. Hodně se mi líbily ranní meditace, budu je dělat a zapracuji na cítění. A chci žít to, co se mi tady odkrylo a co jsem si zapsala do svého sešítku. Velká vděčnost.

Cítím se skvěle, příjemně, uzemněná a přítomná. Na lodi jsem poprvé. Nevěděla jsem, jaké to bude a bylo to skvělé dobrodružství. Skvělá místa, na kterých jsme se mohli zastavovat. I to moře na nás bylo tak milosrdné a hodné. Všechny techniky a cvičení mi přišly pro mně důležité. Ráda bych na ně navázala ve svém životě.  

Byl to výživný a obsáhlý týden a můj systém to ještě bude zpracovávat. Děkuji, že jsem s vámi byla v harmonii, je mi to vzácný a jedinečný.

Cítím se radostně a vděčně. Cítila jsem dnes ráno, že bych ještě potřebovala něco radostného nakonec a tanec byl krásná třešnička na dortu pro mně.

Spoustu věcí jsem si tady potvrdila a ověřila si, že dokážu otevřít srdce a dávat to srdcem. Být tady a teď a ne myšlenkama jinde. Když jsem teď a tady, tak jsem v srdci a vnímám v něm okolí i sebe

Poznala jsem, s čím ještě mám popracovat a vím, že z toho dokážu vyplout a dostat se na povrch rychle a ne za 30 let. Šla jsem dřív hodně přes sebe, přes svoje tělo a tady jsem se mohla doopravdy uvolnit. Poprvé v životě jsem cítila, jak hluboce miluji manžela. Děkuji za ženské dary a za "odlarvování". Děkuji za spoluplavbu a nádhernou dovolenou

Na začátku jsem se cítila hodně svázaná. Dřív jsem měla kolem těla provaz, který se utahuje a utahuje... A nakonec ho nemám a cítím se hodně volná... Odvážím si překonání strachů a příjetí stínů... Za mě nejlepší dovolená. Jsem ráda, že jsem vás poznala, od každé jsem se něco naučila. Děkuji. Všem.

Cítím se báječně. Smělé zakončení taneční párty. Pro mně obrovský posun! Tančit si polonahá, i když jsem dřív nedokázala tančit ani opilá. ...Hodně mi dalo přijetí stinných stránek. ...Děkuji za spoustu nových poznatků a uvědomění, a chuť víc pracovat se svou sexualitou. Děkuji, moc jsem si to užila. Krásně podporující atmosféra.

Moc hezký to bylo. Ani se mi nechce věřit, že je to jen týden, tolik všeho se tu stalo... A zároveň to uteklo, jak voda... Vděčná za moudrost, kterou předáváš. Nejvíc pro mně bylo to cvičení s maminkou a tatínkem. I propojení s rodem... A ty lodičky z dlaní - chci to hned vyzkoušet doma. A děkuji za ženské dary. Cítím v sobě proměnu. Těším se, jak to posune náš vztah.

Báječně jsem si užila tanec na přídi... Prostě plujeme... Lehkost..  Hodně cenných informací. Užívala jsem si mikrokosmické meditace a vibrovala celým tělem s celým Vesmírem... Skvělé bylo i shazování očekávání. Můj posun

Tolik žen na malém prostoru pro mně byla výzva, a ono to šlo. Dokonce tak příjemně. Děkuji.

Pro mě bylo taky léčivé pozorovat kapitána a plavčíka, jak krásně mohou fungovat otec a syn. Jak jsou úžasně sehraní a rozumí si bez slov. Jen na sebe mrknou a už ví, co se má dělat. Děkuji za lehkost a zručnost, s jakou zvládají loď  s tou naší živelnou ženskou posádkou...  

Děkuji za vstřícnost, klid a pohodu, kterou po celou dobu vyzařuje kapitán. Dávalo mi to jistotu, že jsem v bezpečí a že mohu se úplně uvolnit do všech těch náročných praktik a skvělých prožitků, které pro nás s Dinuškou připravili.  

S jiným kapitánem bych si takový ženský kurz na lodi ani neuměla představit. Staral se o nás a chránil nás všechny, jako starší brácha. I bez takového šikovného plavčíka by to nešlo. Tak hezky a trpělivě nás všechno učil. Každé z nás, některým i několikrát pomalu a trpělivě ukazoval, jak se vážou fendry... Malý pravý džentlmen, zaslouží si velké uznání.  

Přihlášky a informace na WhatsApp:  +420 603 48 58 68